Jdi na obsah Jdi na menu
 


trio.png

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Romeo a Julie

cailin.grian17. 2. 2010 22:37

Milý Michale,
moc vám zdravím do Ruska a chtěla jsem se zeptat, jestli budete tancovat v nějakém představení Romea a Julie ted 24. a 25.2.. Mám lístky na 24.2. (středa) a doufám, že Vás uvidím.
Pro fanklubačky, kdyby se chystali taky budu na 1.galerii v 5.řadě.

pozdrav do Jekatěrinburgu

Bartolomea17. 2. 2010 22:17

Zdravím náš nejkrásnější baletní pár, Nikolu a Michala, do Jekatěrinburgu.
Myslím na Vás, modlím se za Váš úspěch.
Škoda, že nemohu být u toho a dělám si naději, že divadlo v Jekatěrinburgu Vaše představení natočí a daruje Vám DVD.
Každý Váš pozdrav a sdělení o Vašem pobytu v Rusku a Vašem prožívání atmosféry ruského baletu mě a jistě i ostatní velmi obdaruje a potěší.
B

Janka

Camushka17. 2. 2010 13:41

Ahoj Jani, tvoje pochroumaná tlapička mě moc mrzííí :-( Ale co člověk nadělá... Lístky máme do druhé řady vlevo sedadla č. 1 a 2. Takže židli ti tam určitě bez problému dají ;-)

Jana B.

Bartolomea17. 2. 2010 9:38

Milá Jano,
mě také moc mrzí poněkud nezralý přístup naší veřejnosti k tanečníkům v naší zemi, ale smíme doufat, že se situace vylepší.
Záleží to na každém z nás.
Myslím, že právě Michal Štípa si velmi váží, že si průměrná česká rodina najde v rozpočtu prostor, aby cestovala z Ostravy do Prahy a mohla fandit svému oblíbenci z přízemí. Není to malá finanční položka.
Rusko má velmi hlubokou baletní tradici a mě to moc těší, že se k naším nejlepším tanečníkům Nikole Márové a Michalu Štípovi chovají opravdu s úctou.
Dík za to.
Hezký den.

Jana B.

Ivana17. 2. 2010 9:28

Zdravím!
I mě překvapilo, jak hezky tam své hosty, Michala s Nikolou, prezentují. Hned na hlavní straně! Mají moc hezkou pozvánku. A vyčerpávající informace mě také překvapily.
Je vidět, že si tam své hosty hýčkají...

Vámi zmiňované diskuze zaměřené proti hostování umělců v Ostravě jsem také četla, nerozumím tomu, ale vždy se najde někdo, komu se něco nebude líbit. Hlavně, že se to líbí nám/Vám! :)))))

postřeh

Jana B.17. 2. 2010 8:24

Zdravím všechny a zvlášť Michala !!!
Ať má publikum v Rusku přinejmenším takové, jako na posledním Sóle :-) s námi :-)

Nedá mi to a podělím se s vámi o jeden postřeh.
Dívala jsem se na odkaz divadla v Jekatěrinburgu, překvapilo mne, jak tam Michala prezentují. S jakou úctou a s vyčerpávajícími informacemi(já stará škola náhodou umím rusky:-)To když je Michal u nás v divadle-NDM, sotva se to dovíte, pokud si sami info nevyšťouráte....A to nemluvím ještě o některých diskutujících na stránkách divadla, kteří jsou zásadně proti hostování umělců....no prostě Ostrava. A to je mi líto...

děkuji

Bartolomea17. 2. 2010 8:21

Děkuji za nové informace a posílám srdečné pozdravy do Ruska.:)

NOVINKY

admin16. 2. 2010 21:23

nové informace v sekci aktuálně + pár nových fotografií

Camushka

Janka16. 2. 2010 20:59

Ahojky:)
Kde že to budeme 25.2. sedět? pOtřebuju to vědět přesně, abych ND stihla šetrně a včas sdělit, že mám nemocnou tlapku a potřebuju na ní židlu navíc:)))Děkuju moc:))

Zdravím všechny:)))

Michal Štípa v Rusku

Bartolomea15. 2. 2010 12:31

Milý Michale!
Přeji Vám v Rusku úspěch nejen v excelentní reprezentaci českého baletu, ale i v profesní spokojenosti.

balet ano či ne

Bartolomea15. 2. 2010 12:29

Moji milí,
na forum.lidé je opět zajímavé upozornění na průzkum na stránkách sanep.cz od klm.007

Spící

Jana B.14. 2. 2010 1:08

Ještě bych chtěla reagovat na Spící krasavici. Samozřejmě už mám rezervované lístky...ale...překvapilo mne, s kým Michal tančí. Je to Barbora Kaufmmanová, má velká oblíbenkyně z našeho divadla, shodou okolností i učitelka baletu mé dcery. Na to se těším dvojnásob...Náhoda?

Jana B.14. 2. 2010 0:46

Milá Janko, zatím to vypadá, že opravdu přijedu, ale zarazila mne opět jedna věc. Kdysi jsme s manželem a dětmi u saleziánů v Kobylisích přespávali - takže mám pocit, že se vrátím na místo činu. Bude to pro mne hezké vzpomínání:-))) Tak snad vše vyjde a my se 27,2. sejdem. Moc bych si to přála...

NDM

Ivana13. 2. 2010 20:45

Zdravím!
Jano B., to Vám přeju a těším se na Vaše dojmy! (i když myslím, že můžeme předvídat:)))

Při své návštěvě stránek NDM jsem si ještě všimla, že 20.2. bude mít premiéru muzikál Zvoník u Matky Boží. No a za týden máme Zvoníka i my tady v Praze - Janino taneční vystoupení v Salesiánském divadle...

pozdrav

Bartolomea13. 2. 2010 18:42

Moji milí, Michale a všichni!
Všechny Vás zdravím kdekoli jste a přeji Vám, abyste každý den prožívali jako DAR Z NEBES.
( i se sádrou na noze):)

Jana B.

Janka13. 2. 2010 18:11

Krásný večer:))
Vše se koná 27.2. od 19 hodin v Salesiánském divadle na Kobyliském náměstí, je to hned na metru Kobylisy, a lístky jsou stále k dispozici a budou i v den představení, takže klidně přijďte:)))Budeme se těšit:)

P.S. POprvé v životě jsem vymýšlela choreografii v sedě se sádrou na noze...neuvěřitelný zážitek...jen všichni kolem se mohli zbláznit smíchy..asi to vypadalo hodně legračně, jak jsem gestikulovala vším, co mi zbylo zdravé:)))

Janka

Jana B.13. 2. 2010 0:04

Ahoj Janko, teď jsem si uvědomila, že budu asi 27.2. opět v Praze. Mohla bych tedy také přijít na tvé vystoupení. Napiš mi prosím, kde a v kolik se to koná, př. jestli jsou ještě vstupenky:-)))

Spící krasavice

Jana B.12. 2. 2010 23:54

Michal tančí v NDM 11. a 27.3. ve Spící krasavici. Hurá !!! :-)))

Velký obdiv

Ilona12. 2. 2010 21:59

Váš výkon byl excelentní.Byl to pro mne nádherný zážitek.Děkuji.

všehochut

cailin.grian9. 2. 2010 15:40

Milý Michale, milá Bartolomeo, Janko, Terezko, Jano, Ivano ....
Moc vás zdravím. Děkuji vám za krásné příspěvky a dojmy z představení. Uvědomuji si jak Michalovo představení jsou nádherné a dojemné. Moc mi mrzí, že Sólo pro tři bylo v této sezóně poslední a o to víc mi mrzí, že jsem ho zase nestihla, ale o to více se těším na další sezónu.

Moc doufám, že Michalovi se daří už lépe a ta depka už konečně zmizela a on se může zase radovat. Doufám, že mu Bůh setře s tváře každou slzičku a dokáže ho potěšit tak jako on nás svým tancem potěšuje. Ať ti (vám všem) Bůh žehná a pomáhá vám a potěšuje vaše srdíčko na této naší nelehké pouti. Dozvěděla jsem se, že naše nejtajnější touhy nám do srdce dává Bůh a pak nám je i naplňuje tak ať se vaše touhy naplňují.