Jdi na obsah Jdi na menu
 


trio.png

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

oprava

Bartolomea6. 6. 2009 23:37

prosím, nenapsala byste mi..:)))

kontakt

Bartolomea6. 6. 2009 23:28

Milá Ivano, prosím, nenapsal byste mi na můj pracovní mail gyerajova@nmskb.cz.
Děkuji!

Pro slečnu Ivanu

Bartolomea6. 6. 2009 23:15

Milá Ivano, já snad ani nepůjdu spát..:))))
Děkuji!!!!

pro paní Bartolomeu

Ivana6. 6. 2009 23:13

Milá paní Bartolomeo!
Já se ještě musím přesně domluvit s kamarádkou a hned Vám dám vědět. Jestli to však nestihnu do doby, než půjdete lístky vyzvednout, tak je, prosím, nahlašte na mé jméno.
Děkuji velice!
Ivana

pro paní Janu F. + ostatní

Ivana6. 6. 2009 23:09

Dobrý večer, paní Jano F., dobrý večer všem!

Koukám, že se nám tu rubriky rozrůstají, zejména fotogalerie - už jsem Vám chtěla psát, jestli tam nechcete zařadit i nějaký modeling, ale předběhla jste mě :-).
Také díky za komplet Sólové texty!

Objevila jsem ještě nějaká videa, která tu nejsou, možná by stálo za to je sem přidat, ať se i ostatní, pokud je tedy už dávno neznají, pokochají...

Jako první dvě videa z loňské Smetanovy Litomyšle, kde NDB představilo Romea a Julii, v hlavní roli s naším oblíbencem a Janou Přibylovou. Jsou to obě, myslím, velice povedené reportáže s celkem dlouhými ukázkami z představení :-)

http://nasetelevize.cz/view.php?nazevclanku=litomysl-smetanova-litomysl-08-romeo-a-julie&cisloclanku=2008080028

http://festival.smetanovalitomysl.cz/smetanova-litomysl-2008-zpravodajstvi/sergej-prokofjev-romeo-a-julie/

...na stránce Smetanovy Litomyšle je také spousta fotografií:

http://festival.smetanovalitomysl.cz/index.php?option=com_rsgallery2&Itemid=280&catid=119&limit=30&limitstart=0&lang=cz

Tady naopak Romeo a Julie v modernějším podání ND Praha - v pořadu Kultura ČT24, host choreograf Vámos a prostřihy z představení...

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/206411058081116-kultura-ct24/

Další video, kde se pan Štípa také několikrát objeví: dokument Martina Kubaly (ČT) - "Tereza Podařilová, jeden rok s primabalerinou". Ten je už sice delší, ale Michala tam můžeme vidět celkem pěkně v Louskáčkovi a v silvestrovské Baletomanii.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10102571818-tereza-podarilova-jeden-rok-s-primabalerinou/

...a zlatý hřeb, jediné Sólové video s Michalem, které jsem na netu objevila. Jak je to krásné, tak je to krátké... Spousta dalších a i delších videí je na youtube, jak už asi mnozí z vás ví, ale v nich exceluje Saša.

http://kultura.idnes.cz/narodni-divadlo-tanci-na-hudbu-vysockeho-i-kryla-fuf-/divadlo.asp?c=A070517_162540_divadlo_efl

No a nakonec můj náhodný úlovek - krátké video z taiwanské Dámy s kaméliemi, kde máme Velkou trojku pěkně pohromadě :-). Sice není obraz v úplně dobré kvalitě, ale myslím, že pro ilustraci to postačí :-)

http://www.youtube.com/watch?v=jrmWMHmI66s&feature=player_embedded

...a teď si nejsem jistá, jestli se už tady (respektive na starých stránkách) nemluvilo o Portrétu Nikoly Márové z pořadu ČT Kultura.cz o premiéře Labutího v ND, tak pro jistotu to sem dám, ať je to všechno...

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/209562228000006-kultura-cz/obsah/72015-portret/

Ještě by možná nebylo špatné zvážit, zda sem nedat odkaz na prezentaci Nikoly Márové, kde je velice krátce Siegfried z SOP a ještě kratší dobu Konrád...

Tak doufám, že jsem na nic nezapomněla, kdyžtak dodám časem :-)

Jo - ještě jsem Vás chtěla pochválit za vtipný název těchto stránek, tím, že to není "fan", ale "fun", tak je to originální a lépe vystihující :-)))

Mějte se hezky!
Ivana

Pro slečnu Ivanu

Bartolomea6. 6. 2009 22:31

Milá Ivano!
Klidně oba a mám slevu.
Řekli mi, že lístek bude stát 400 Kč, ale s 30% slevou to bude lepší.
Zítra je jdu vyzvednout.Mám je vzít hned i pro Vás nebo nahlásit dva na novou reservaci na Vaše jméno?

pro paní Bartolomeu

Ivana6. 6. 2009 21:59

Dobrý večer, paní Bartolomeo!

Moc děkuji za nabídku lístků na premiéru Extrému! Jste moc hodná!!! Nabízíte oba nebo jeden? ...a kdyžtak v jaké cenové skupině je máte zarezervované?

Paní Kitri jste to napsala naprosto výstižně, myslím, že se snad ještě ozve a své počínání vysvětlí...

Ještě jednou díky!
Ivana

rozhovor +nové stránky

Terezka6. 6. 2009 20:26

Moc děkuji za info ohledně rozhovoru, nějak jsem si nejprve nevšimla. Jinak musím souhlasit s paní Bartolomeou, protože jsem prvně včera navštívila ty druhé stránky pana Štípy, kde jsem si přečetla napomenutí od Kitri, což mě celkem zaskočilo a odradilo a jsem ráda, že vznikly tyto nové stránky.

Kitri

Jana B.6. 6. 2009 20:18

Také já souhlasím s dopisem napsaným Bartolomeou pro Kitri.
Snad Kitri dojde, co neudělala zrovna nejlépe.

dopis kitri

cailin.grian6. 6. 2009 20:14

Moc díky za ten dopis Kitri, myslím, že to vystihuje opravdu názor většiny nás.

SOLO PRO TRI

Jana F.6. 6. 2009 20:07

V sekci Solo pro tri - texty jsou jiz k dispozici VSECHNY preklady pisni k Solu :) Enjoy it :)

Kitri

Jana F.6. 6. 2009 20:02

Bartolomeo diky, ze jste se nas vsech zastala, s Vasim dopisem souhlasim a myslim, ze s nim souhlasi vsichni, kterych se to tykalo - tedy drtive vetsiny diskuzniho fora na Michalovych strankach - tech, kteri prispivali nejvic....

Myslim, ze Kitri to "doslo", proto "nevhodne" a "nevyhovujici" prispevky smazala. Velmi bych uvitala, kdyby Kitri vstoupila i do teto diskuze, aby zde vyjadrila svuj nazor, pripadne objasnila sve pocinani a na miste by opravdu byla omluva...a to predevsim Michalovi, pze to vypada jako by tlumocila jeho nazor a ten prispevek byl na jeho pokyn...

všem

Bartolomea6. 6. 2009 19:49


Zásílám Vám odpověd na počin paní Kitri, která nás včera napomínala a dnes vše smazala, jakoby nic.

Žijte blaze!:)
Paní Kitri!
Nevím, co si mám myslet.
Nemám Vaši osobní adresu a tak Vám píšu sem a předem očekávám, že to zase smažete, až si to přečtete.

Včera jste zde hrubě urazila svým napomínáním fórum příznivců Michala Štípy, paní Kitri, jakoby tyto stránky patřily Vám a ne jemu.
Svým projevem jste ve mě vzbudila dojem, že neprospíváte, ale škodíte osobě pana Štípy, když jeho příznivcům zakazujete sdílet se na jeho stránkách.
Kdybych pana Michala Štípu neznala , zapůsobilo by to na mě dojmem, jakoby to byl jeho názor.

Pokud si někdo myslí, že smí urážet a pak celou věc vyřeší tím, že všechno smaže, pak projevuje velmi nízký stupeň inteligence.

Veřejná urážka si žádá veřejnou omluvu.

Jinak se můžete dočkat zániku těchto stránek nebo nejméně jejich poškození nízkým zájmem veřejnosti,( jak jste správně pochopila).

pro Terezku

Jana F.6. 6. 2009 13:20

Ahoj Terezko, dekujeme za pochvalu ohledne stranek!!! Urcite na nich budeme nadale pracovat, uz jsme adminky dve - spolecne s Cailin.Grian:) A Bartolomee dekuji, ze tak rychle Terce odpovedela - to video je uzasny, docela jsem se nasmala..napr. jak si Michal chtel zaklepat na zuby, aby to nezakrikl a pak se zarazil a ze vlastne ted uz nemusi, cenu Thalie uz ma :))

pro Terezku

Bartolomea6. 6. 2009 11:04

Ahoj Terezko!
Vedle symfonie je rozhovor s Michalem Štípou.

moooc krásné stránky

Terezka6. 6. 2009 10:36

Dobrý den,
chtěla jsem pochválit tyto strašně krásné stránky. Doufám, že i panu Štípovi se budou líbit. Jinak jsem se chtěla podívat na ten rozhovor s panem Štípou a odkázalo mě to jen na baletní symfonii :-(

reservace

Bartolomea6. 6. 2009 5:57

Dobré ráno, Ivano!
Mám na Extrem 17.6.09 reservaci na čtyři lístky a zatím jsme jen dvě.Máte zájem?

Doufám, že panu Štípovi budou tyto stránky skýtat jen pozitivní energii!:))))))

super

Ivana5. 6. 2009 22:13

Díky, paní Jano F. za nové stránky! I když si nemyslím, že by na těch "starých" bylo něco, co by tam nepatřilo, neboť opravdu všechno souviselo s panem Štípou, či námi, jeho fanklubem, a o to tu jde... Určitě budu nadále psát i tam. Teď jsme panu Štípovi přidělali více práce, protože se bude muset dívat na více míst, aby věděl, co mu píšeme :-) Tak snad to zjistí :-)))
Jinak tyto stránky vypadají moc dobře, zvláště jsem ocenila překlady některých písní ze Sóla, mé srdeční záležitosti, a titulní fotky :-)
Já 17.6. na Extrém taky nejdu, neboť už je vyprodáno, ale doufám, že v této sezoně snad ještě nějaký odehraje, přijde mi divné, že by byl obsazen jen na premiéru a pak nic... Nemluvím tedy o představeních po 21.6., protože to víme z první ruky, že tam tedy ne :-)
Mějte se všichni hezky!
Ivana

VIDEO

Jana F.5. 6. 2009 21:05

Vsem navstevnikum tady doporucuju se kouknout tady vlevo v odkazech na: CT24 - Rozhovor s Michalem. Ja na to narazila dnes poprve, ty ostatni videa uz zname :)

Jana B.

Jana F.5. 6. 2009 20:24

Ja nakonec toho 17.6. taky nejdu, az 18., tak budu doufat, ze treba uvidim ten vecer pana Stipu tancit, ale to je dost nerealne :) Tu Spici krasavici Ti moc preju, pak nam sem nezapomen napsat Tve zazitky z predstaveni :)