Jdi na obsah Jdi na menu
 


trio.png

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Labutí SOP 21.6.

Ivana22. 6. 2009 15:11

Zdravím všechny příznivce pana Michala Štípy, a to jmenovitě včerejší fanklubové jádro - paní Bartolomeu a její kolegyně Samuelu a Madlen, dále Janu F., se kterou jsme se konečně viděly :-). Terezku s rodinou jsem však neviděla... Také zdravím příznivce ženské polovičky nejkrásnějšího tanečního páru!
Všechny vás pozdravuje také má kamarádka Jana!
Bylo to opravdu výjimečné představení a jsem ráda, že se nám podařilo postavit půlku Opery! Krásný pocit!

PRO MICHALA ŠTÍPU

Ivana22. 6. 2009 15:00

Vážený pane Štípo!

Chci Vám moc poděkovat za naprosto úžasný výkon v Labutím 21.6. ve SOP! Byla to nepopsatelná nádhera!
Na druhou část večera jsme si šly sednout do první řady a to byl teprve zážitek! Diváci kdekoli jinde o hodně přicházejí! Z první řady je to nesrovnatelné - krásně je vidět nejen taneční, ale i herecký um Vás a ostatních tanečníků! Labutí jezero jsem viděla už několikrát, ale teprve včera jsem si měla možnost všimnout jemných detailů, které jsou postřehnutelné opravdu až z největší blízkosti, čímž bylo pro mě toto představení zase jiné a bezkonkurenčně nejlepší! Seděla jsem, ani jsem nedutala a přála si, aby to nikdy neskončilo!!!
Dovolím si zde použít Čajkovského slova, která si před více než sto lety zapsal do svého deníku po zhlédnutí právě tohoto díla, protože naprosto přesně vystihují i mé pocity: prožila jsem "chvíle absolutního štěstí"!!!
Stále se v duchu vracím do včerejšího večera, je to nepopsatelné!
Proto Vám, Vaší partnerce Nikole Márové a ostatním členům souboru velice děkuji! Byl to opravdu nezapomenutelný večer!
Jediné, co mi nepřišlo úplně skvělé, což se však v žádném případě netýká tance, protože tam mi tentokrát přišly dokonale provedené i sborové výstupy, byla kvalita hudební interpretace. Zdálo se mi, že orchestr dosti často a celkem i výrazně nehrál tak, jak měl, zejména houslová sekce, a to i sólista, dále flétna a horny. Ale Vaše podání bylo natolik přesvědčivé a krásné, že ani toto mi nemohlo pokazit celkový dojem!
Dále mě mrzelo, že jsem Vám tentokrát neposlala kytku, protože jsme šly na poslední chvíli. Tak doufám, že to budu moct napravit v příští sezoně!
Přeji Vám brzké uzdravení a těším se na Vaše další představení!

Ivana Motýlová

Baletoman1

Bartolomea22. 6. 2009 13:52

Milá Baletoman 1!
Váš pozdrav mě laika velice těší a vážím si Vaší podpory pro pana Štípu.
Máte pravdu, není možné, abychom se nedočkali.
Pan Štípa si sólovou smlouvu prvního tanečníka už dlouho zaslouží!
V našich srdcích prvním tanečníkem už dávno je!:))

Májenka

Bartolomea22. 6. 2009 13:47

Dobrý den, Májenko!:)
Kdyby pan Štípa tančil všechny tři části Extremu, okamžitě bych i na tomto představení našla ne něco , ale někoho krásného a positivního!:))
Na štěstí tančil jen první část, která se relativně líbila všem a já jsem měla oči jen pro pana Štípu.:)

Bartolomeo a Jana F.

baletoman122. 6. 2009 12:33

:-)) Díky za komentáře k fotkám, milé dámy. A co se toho sólisty týče: určitě se všichni jednou dočkáme.:-)

Takis

Takis22. 6. 2009 0:36

hello Michal, just i want to thank you, for this greatest ballet show in Swans Lake. you are the best ballet dancer.
thanks of everyhting that you gave us!!!

mail

Jana F.21. 6. 2009 23:22

tak jsem skoro cely stary mail promazala, tak by to uz meo fungovat...

Labuti

Jana F.21. 6. 2009 23:08

Nejkrasnejsi zazitek, dokonalost pohybu, byli jste s Nikolkou naprosto uzasni a ty skoky, jako byste meli pod sebou trampolinu, to napeti, i chuze, jako byste srostli se zemi. No to bylo opradu nejkrasnejsi predstaveni, jake jsem kdy videla!!!Prejem dalsi uspechy a myslime na Vas!!!!

Labuti

Jana F.21. 6. 2009 23:05

Nezapomenutelny vecer!!!!Taky zdravim Vas Bartolomeo a Samuelu a Madlen, Ivanku. Stala cela Opera!!!Bylo to moc dojemne a Michal i Nikola nemam slov, jeste ted vstrebavam, nadhera, dokonalost!!! Jinak zalozila jsem si novy email, to je hlavne sdeleni pro maminku Terezky:) gianna84@seznam.cz moc se tesime na Vase fotky a prejeme hodne uspechu Terezce!!!!!Je opravdu kouzelna :)

Poděkování Michalu Štípovi

Bartolomea21. 6. 2009 21:15

Dámy a pánové!
Dnes se neplánovaně setkala valná část Fanklubu Michala Štípy na Labutím jezeře v SOP.
Zdravím Janu F., Ivanu a její kamarádku Janu, Terezku a její maminku a sestru a mé sestry Samuelu a Madlen.
Zdravím také příznivce paní Nikoly Márové!:)
Doufám, že se naše radost intenzivně přenesla na pana Štípu a paní Márovou a že jim byla plnohodnotnou odměnou za jejich královský výkon!
Hluboce se skláním před jejich uměním!

Pane Štípo a paní Nikolko,
moc Vám děkuji! Bušilo mi srdce a měla jsem mrazení, když jsem se dívala na Váš tanec sólový a ještě víc jsem byla dojata, když jste tančili duety.

Pane Štípo, Vaše skoky mi dnes přišly absolutně nejkrásnější. Vlastně každý pohyb byl dokonale čistý! Moc děkuji!

Ujišťuji Vás nadále svou přízní a modlitbou a děkuji za Vaši.

Extrém

Májenka21. 6. 2009 20:57

Zdravím příznivkyně Michala Štípy!!!
Tak jsem v sobotu navštívila Extrém. Byla jsem připravena na nejhorší, ale musím říct, že mě celkové vyznění představení docela - a snad i mile - překvapilo. No zkrátka čekala jsem nejhorší a ejhle, ona se pohroma nekonala :))) Nejvíce se mi líbila třetí část s účastí Saši Katsapova! :D Jak jinak, že ;) Však vám se také líbí části s Michalem ;) Sašův zjev mě děsně vyděsil, že jsem ani nemohla uvěřit, že je to on. A vzhledem k tomu, že jsem seděla blízko jeviště, tak jsem se mohla kochat a kochat a kochat ........ Na první místo tedy řadím třetí část, nelze v ní hledat příběh nebo smysl, já jsem se o to ani nesnažila, spíš jsem se kochala tanečním uměním. Na druhé místo řadím první část celého představení, čekala jsem depresivní výjevy a hudbu :D, ale i v této části se divák pokochá a může uspokojit svou "taneční" duši. Třetí místo dávám prostřední - Kyliánově - části. Smekám před Kyliánem i před výkony tanečníků, ale jak už tu zaznělo, tuto část stačí vidět jednou a dost. A já si myslím, že představení by mělo bý takové, aby lákalo diváky přijít se na něj podívat znovu. To u části "Tha Last Touch" není. Je to svým způsobem umělecké dílo, ale ne představení, které zaujme.
Celkově hodnotím Extrém pozitivně a určitě se do hlediště vrátím, abych si detailněji prohlédla a vychutnala "A Little Extreme" a "A Little Touch of the Last Extreme". Extrém je velmi bohaté představení, které lze sice vidět jen jednou, ale nelze ho za jedno shlédnutí pochopit. Na jevišti je tolik tanečníků a tolik pohybů, že jedno shlédnutí zkrátka nestačí! Myslím si, že Nová scéna je pro Extrém jako stvořená.

pro Terezku

Bartolomea21. 6. 2009 15:23

Ahoj Terezko!
Mám velikou radost a děkuji, že jsi zase napsala. Jsi šikulka!:)
Děkuji mamince, určitě se už teď těším na Tvou fotku s panem Michalem Štípou.
Ještě víc se těším, že Tě zase někdy potkám!:)

Vzkaz pro paní Bartolomeu

Terezka21. 6. 2009 11:57

Milá paní Bartolomeo,děkuji za vzkaz a také já Vás moc pozdravuji.Na premiéře jsem se s Vámi nestihla rozloučit,protože jsem si na třetí část sedla vedle maminky.Mamka má fotku z děkovačky představení Louskáček,kde jsem vyfocená s panem Štípou a slíbila mi,že je pošle na email paní JaněF.Těším se,že se zase někdy v divale uvidíme!

Spartakus

Bartolomea21. 6. 2009 8:05

Dobré ráno!:)
Jani, písničky už fungují!:) Závada byla určitě na naší vnitřní síti.
Ivana má pravdu. Letos v únoru byla derniéra v Brně. Snad máme nějakou naději, že by se tedy mohl tančit Spartakus v Praze.:)

Spartakus

Ivana20. 6. 2009 22:08

Mě také mrzí, že jsem to neviděla a obávám se, že jen tak hned příležitost mít nebudeme, protože už byla, myslím, derniéra...:-(

Solo

Jana F.20. 6. 2009 22:02

Achjo, to me mrzi :( snad se to brzo da do poradku a pisnicky budou fungovat. Jinak teda ten rozhovor o Spartakovi byl fakt uzasny a Michal o tom predstaveni nadherne promluvil, az me zacalo mrzet, ze jsem to nevidela. Tak to musime nekdy napravit, jestli bude moznost :)

dobrou noc

Bartolomea20. 6. 2009 21:38

Ahojky, Jani F., restartovala jsem PC a nic. Všechny Vás moc, moc zdravím. Tak pěkně pomodlit a spat.:))

MP3 Sólo

Ivana20. 6. 2009 21:35

Paní Bartolomeo, mně to jde také bez problému...
A s Dámou - vidíte to, správné informace máte Vy :-) Takže na ně asi opravdu čeká v ND...

Sólo pro tři

Bartolomea20. 6. 2009 21:29

Jani B., vypadá to tak, že přece jen půjdu 30.6.09 na Sólo. Kolegyně Pavla, které se líbí pan Katsapov, se necítí zdravotně dobře a vrátila mi lístky.

Solo pisnicky

Jana F.20. 6. 2009 21:27

Bartolomeo mne to funguje..